22.6.2018 / Gösterim Sayısı : 216

Vali Mahmut DEMİRTAŞ’ın Katılımıyla Beta Sulama ve Fidancılık Firması’nca Geleneksel Olarak Düzenlenen “11. Meyve Bayramı” Gerçekleştirildi

#Vali Mahmut DEMİRTAŞ’ın Katılımıyla Beta Sulama ve Fidancılık Firması’nca Geleneksel Olarak Düzenlenen “11. Meyve Bayramı” Gerçekleştirildi
        Adana Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğümüz ile Beta Sulama ve Fidancılık firması yetkilileri tarafından Sarıçam İlçemizde bulunan meyve bahçesinde “11. Meyve Bayramı” etkinliği düzenlendi. Etkinliğe Adana Valisi Mahmut DEMİRTAŞ, Adana Milletvekili Tamer DAĞLI, Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin SÖZLÜ, Sarıçam Kaymakamı Ali Murat KAYHAN, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Bitkisel Üretim ve Bitki Sağlığı Daire Başkanı Murat ŞAHİN, Adana Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Muhammet Ali TEKİN, Sanayi Odası Başkanı Zeki KIVANÇ, Ticaret Borsası Başkanı Şahin BİLGİÇ, Organize Sanayi Bölgesi Başkanı Bekir SÜTÇÜ, kamu ve sivil toplum kuruluşu temsilcileri, firma yöneticileri, üreticiler ve davetliler katıldı.
        İl Müdürlüğümüz yetkilileri ile Beta Sulama ve Fidancılık firması yöneticileri üretilen meyve çeşitleri hakkında Vali Mahmut DEMİRTAŞ ve diğer katılımcılara çeşitli bilgiler vererek, tüketicilere kaliteli ve lezzetli meyveler sunmayı amaçladıklarını ifade ettiler.
       Vali Mahmut DEMİRTAŞ’ın yanı sıra yoğun bir davetli topluluğunun katılımıyla gerçekleştirilen “11.Meyve Bayramı” etkinliği, davetlilere meyve ikramında bulunulması ve şölen havasındaki görüntülerle sürdü.
''